با شعار:

دانش – اندیشه – نوآوری – اخلاق

از سال۱۳۸۳ در تمامی مقاطع تحصیلی (پیش دبستان، دبستان و متوسط یک و دو) آغاز به فعالیت نمود. بر این اساس تربیت نسلی متعهد و پایبند به ارزش‌های انسانی و اصول اعتقادی در فضایی با نشاط و پر از انرژی از اهداف قطعی مجموعه می‌باشد. ضمن آنکه از دیدگاه آموزشی، طی سالیان گذشته دغدغه این مجموعه عبور از مباحث تئوری صرف و تلاش در جهت در راستای اهداف بلند مدت خود از ابتدای تاسیس تصمیم بر آن داشت تا با ایجاد یک مجموعه کامل آموزشی – فرهنگی (از دبستان تا دانشگاه) نسبت به تربیت کادری مجرب و توانا برای خدمت رسانی بهتر در مجموعه‌های تحت پوشش خود اقدام نماید.

مجموعه‌های آموزشی

دبستان

پایه ابتدایی یکی از مهم‌ترین مقاطع عمر هر انسان است. ما در دانا به این مطلب واقف هستیم و تلاش می‌کنیم که تاثیر مثبت و خلاقانه‌ای در این مقطع ایجاد کنیم.

دبیرستان نوبت اول

نوبت اول دبیرستان یکی از انتخاب‌های مهم برای ادامه تحصیل اتفاق می‌افتد. سعی ما در دانا ایجاد یک دید بهتر برای انتخاب دانش‌آمو براساس توانایی‌های خودش است.

دبیرستان نوبت دوم

حساس‌ترین دوره‌ی زندگی دانش‌آموزی در دبیرستان اتفاق می‌افتد مقطعی که برای ورود به دانشگاه نیازمند فکر و توانایی‌های مختلف است. ما در دانا برای دانشگاه دانش‌اموزانمان برنامه‌ها داریم.

photo_2019-03-02_00-00-23
photo_2019-03-02_00-002-23

اهداف دانا

۱- بچه‌ها یاد بگیرند چگونه زندگی کنند و نشاط و شادی چاشنی همه فعالیت‌های آن‌ها باشد ۲- فراهم نمودن زمینه تعلیم و تربیت مناسب دانش‌آموزان ۳- اصل تقویت خداباوری و ایمان به خدا و علاقه‌مندی به باورهای دینی ۴- کمک به دانش‌آموزان در کسب مهارت‌های زندگی و فعال‌سازی تفکر دانش‌آموزان ۵- ایجاد وتقویت حس تعلق به جامعه ورشد ارزش‌ها در دانش‌آموزان ۶- ایجاد انگیزه برای فعالیت‌های گروهی ۷- ایجاد زمینه‌های یادگیری مداوم ۸- ترویج عنصر خلاقیت در دانش‌آموزان و آموزش دروس به همراه تحقیق و پژوهش ۹- افزایش اعتماد به‌نفس ۱۰- طرح تکلیف در مدرسه ۱۱- شکوفایی استعدادها و توجه به کنجکاوی و خلاقیت دانش‌آموز ۱۲- تشویق و تحسین به موقع و مناسب

گالری ویدئویی

گالری فعالیت ها

register
main-img-9.png

 

ثبت نام در دانا

جهت پیش ثبت نام و مطالعه شرایط جذب دانش آموزان مقطع دبستان و دبیرستان کلیک نمایید

مطالب وبلاگ

#مدرسه_پسر_من – جناب آقای دشتی

ارزش های دانا

ارزش‌ها و اهداف مجتمع آموزشی دانا وجوه تمایز مجتمع آموزشی دانا

مراکز آموزشی سپیدار

ثبت نام مجتمع آموزشی دانا در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ آغاز شده است …

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به مجتمع آموزشی دانا می باشد.

پزشک خانواده سپیدار

جهت ورود به سایت پزشک خانواده مراکز آموزشی سپیدار از لینک زیر استفاده نمایید.