[rev_slider alias=”landing”]

مجتمع آموزشی دانا: دانش اندیشه نوآوری اخلاق

معرفی ویدیوئی مدرسه

دپارتمان‌های آموزشی مجموعه

دپارتمان پژوهش

دپارتمان کارآفرینی

دپارتمان المپیاد

دپارتمان‌های آموزشی

مجموعه‌های آموزشی

دبیرستان نوبت اول

نوبت اول دبیرستان یکی از انتخاب‌های مهم برای ادامه تحصیل اتفاق می‌افتد. سعی ما در دانا ایجاد یک دید بهتر برای انتخاب دانش‌آمو براساس توانایی‌های خودش است.

پیش دبستانی و دبستان

پایه ابتدایی یکی از مهم‌ترین مقاطع عمر هر انسان است. ما در دانا به این مطلب واقف هستیم و تلاش می‌کنیم که تاثیر مثبت و خلاقانه‌ای در این مقطع ایجاد کنیم.

دبیرستان نوبت دوم

حساس‌ترین دوره‌ی زندگی دانش‌آموزی در دبیرستان اتفاق می‌افتد مقطعی که برای ورود به دانشگاه نیازمند فکر و توانایی‌های مختلف است. ما در دانا برای دانشگاه دانش‌اموزانمان برنامه‌ها داریم.

نظرات پدران و مادران

من امسال فرزندم رو در دبستان دانا ثبت نام کردم مدرسه از همه نظر عالیه خواستم از کلیه پرسنل این دبستان که واقعا از روی صداقت و دلسوزی برای فرزندان ما زحمت میکشند تشکر کنم کادر مدرسه واقعا خوبن

علی غلامی

فرزندم در این مدرسه درس می خواند. بسیار راضی هستم و مدرسه در فرمانیه هست و بسیار مدرسه ای هست که روی مهارت ها و توانمندی های بچه ها کار کار می کنند و تشکر از مدیریت مدرسه خانم سرکار خانم حسینی

مینا حسنی

من پسرم در این مدرسه درس می خواند به مسائل علمی و مهارتی توجه دارند من خیلی راضی هستم

رویا پاکنژاد

دانا حس خوبی به بچه ها می دهد و کودک درون سرکوب نمی شود از نظر اموزش و مهارت خیلی خوب کار میشه. زنگ تفریح های هدفمن و به ورزش و مهارت های بچه ها خیلی اهمیت می دهند

فرزان اکبری

فضای خوب مدرسه

فضای فیزیکی مدرسه و برنامه های اموزشی و پرورشی مدرسه را برای فرزندم مناسب دیدم امیدوارم همه دانش اموزان مدرسه موفق باشند. تشکر می کنم از خلاقیت و فکر روشن مدیر دبستان سرکار خانم حسینی

فرزانه

اهمیت دادن دانا به اخلاق و ورزش

امروز همراه خواهرم برای ثبت‌نام فرزندانمان به این مدرسه رفتیم، با توضیحاتی که داده شد متوجه شدیم که دانش‌اموزان در این مدرسه شاداب و مهارتهایی را اموزش می بینند، خوشحال شدم که فرزندم را در مدرسه ای ثبت نام می کنم که علاوه بر خدمات آموزشی به اخلاق و ورزش هم اهمیت می دهند.

مریم

مهارت‌محوری دانا

دانا مدرسه‌ای با نشاط و مهارت محور است که وی خلاقیت بچه‌ها خوب کار می‌کند. پسر من در این مدرسه درس می‌خواند خیلی راضی هستم.

سولماز

مدیران

سرکار خانم مرضیه حسینی

مدیر دبستان

دارای ۲۵ سال سابقه‌ی آموزشی، معاونت، مدیریت

سید یزدان محمدی

مدیر مجموعه و دبیرستان

دارای ۲۸ سال سابقه‌ی آموزشی و فرهنگی

دارا بودن نکات اخلاقی و رفتاری نیک

تخفیف

۵% تخفیف برای ثبت نام اینترنتی

مصاحبه

قبولی در مصاحبه حضوری

فرم ثبت نام مدارس

شماره موبایل جهت هماهنگی های آتی

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم

جهت هرگونه سوال در روند ثبت نام ، در ساعات اداری  تماس بگیرید

 

۰۲۱-۲۲۸۰۳۲۳۶

۴۵

ثبت نام دبیرستان (متوسطه) دانا

درصد کل دانش اموزان ثبت نامی نسب به ظرفیت کلی دبیرستان (متوسطه )

۶۰

ثبت نام دبستان دانا

درصد کل دانش اموزان ثبت نامی نسب به ظرفیت کلی دبستان

۶۵

ثبت نام پیش دبستانی

درصد کل دانش اموزان ثبت نامی نسب به ظرفیت کلی پیش دبستانی

سوالات متداول

معرفی دانا

مجتمع آموزشی دانا

با شعار: دانش-اندیشه- نوآوری-اخلاق، از سال۱۳۸۳ در تمامی مقاطع تحصیلی (پیش دبستان، دبستان و متوسط یک و دو) آغاز به فعالیت نمود. بر این اساس تربیت نسلی متعهد و پایبند به ارزش‌های انسانی و اصول اعتقادی در فضایی با نشاط و پر از انرژی از اهداف قطعی مجموعه می‌باشد. ضمن آنکه از دیدگاه آموزشی، طی سالیان گذشته دغدغه این مجموعه عبور از مباحث تئوری صرف و تلاش در جهت در راستای اهداف بلند مدت خود از ابتدای تاسیس تصمیم بر آن داشت تا با ایجاد یک مجموعه کامل آموزشی – فرهنگی (از دبستان تا دانشگاه) نسبت به تربیت کادری مجرب و توانا برای خدمت رسانی بهتر در مجموعه‌های تحت پوشش خود اقدام نماید.

اطلاعات تماس مقطع متوسطه دانا

مقطع متوسطه

آدرس: ضلع شمالی کاخ نیاوران،خیابان شهید زینعلی، خیابان هشتم، کوچه مینا، پلاک ۸

email: info@danaschool.ir

تلفن:

۲۲۸۰۳۲۳۶-۷- ۲۶۱۳۲۱۶۸

اطلاعات تماس مقطع ابتدایی دانا

مقطع دبستان

آدرس: فرمانیه، خیابان شهید صادقی، آبکوه دوم، پلاک ۶

email: info@danaschool.ir

تلفن:

۲۲۷۳۰۴۶۸ – ۲۲۷۴۸۵۸۹

آیا دانا فعالیت‎های فوق برنامه دارد؟

بله ما در دانا دپارتمان‌های مختلف آموزشی برای دانش‌آموزان قرار داده‌ایم و متناسب مقطع تحصیلی دانش‌آموزان را در این برنامه‌ها شرکت می‌دهیم.

چه فضاهای ورزشی و نشاطی در دانا وجود دارد؟

ما علاوه بر فعالیت‌های هنری فرهنگی و خانوادگی که برای دانش‌آموزان هرساله تدارک می‌بینیم در بخش فضای ورزشی نیز با احداث یک استخر مختص مدرسه فضای ورزشی مناسبی ایجاد کرده‌ایم که در ویدئوی معرفی مدرسه آن را خواهید دید.

ارتباط دانا با والدین چگونه خواهد بود؟

دانا سعی دارد که مشارکت والدین را در فعالیت‌های فرهنگی و هنری دانش‌آموزان در سح خوبی نگه دارد و از آن‌ها دعوت می‌کند که در این برنامه‌ها بهمراه فرزندانشان فعالیت‌های مشترک داشته باشند. و برای آن‌ها طبق سال‌های قبل برنامه داریم.

معیار انتخاب معلمان در دانا چیست؟

دانا افتخار دارد که نیروی متخصص، متعهد و علاقه‌مندی را گرد هم آورده تا با عشق به تدریس همراه فرزندان شما باشند. ما براساس تخصص، نیاز روز و توجه به اخلاق و نکات‌های ارتباطی و هوشمندی مربیان آموزشی خود را انتخاب می‌کند.

اصلا چرا دانا را انتخاب کنیم؟

دانا همان مدرسه‌ایست که عشق و شکوفایی در فضای آموزشی‌اش موج می‌زند ما با شعار دانش اندیشه نوآوری اخلاق اهداف خود را تعیین کرده‌ایم و با ایجاد یک فضای آموزشی مناسب و بکار گرفتن نیروی ‌آموزشی قوی و همچنین با توجه به فضای روز، ایده‌های تازه و هوشمندی را برای شکوفایی و پیشرفت دانش‌آموزانمان در سر پرورانده‌ایم و تالار افتخارات ما نشان دهنده عملکرد خوب ما در رسیدن به اهدافمان است.

همکاران و سازمان های مرتبط