مدرسه دانا

مزایای ثبت نام در مدرسه دانا چیست؟

مجتمع آموزشی دانا

با شعار: دانش-اندیشه- نوآوری-اخلاق، از سال۱۳۸۳ در تمامی مقاطع تحصیلی (پیش دبستان، دبستان و متوسط یک و دو) آغاز به فعالیت نمود. بر این اساس تربیت نسلی متعهد و پایبند به ارزش‌های انسانی و اصول اعتقادی در فضایی با نشاط و پر از انرژی از اهداف قطعی مجموعه می‌باشد. ضمن آنکه از دیدگاه آموزشی، طی سالیان گذشته دغدغه این مجموعه عبور از مباحث تئوری صرف و تلاش در جهت در راستای اهداف بلند مدت خود از ابتدای تاسیس تصمیم بر آن داشت تا با ایجاد یک مجموعه کامل آموزشی – فرهنگی (از دبستان تا دانشگاه) نسبت به تربیت کادری مجرب و توانا برای خدمت رسانی بهتر در مجموعه‌های تحت پوشش خود اقدام نماید.

اهدافی که دانا دنبال می‌کند:

اهداف دانا

 1. بچه‌ها یاد بگیرند چگونه زندگی کنند و نشاط و شادی چاشنی همه فعالیت‌های آن‌ها باشد
 2. فراهم نمودن زمینه تعلیم و تربیت مناسب دانش‌آموزان
 3. اصل تقویت خداباوری و ایمان به خدا و علاقه‌مندی به باورهای دینی
 4. کمک به دانش‌آموزان در کسب مهارت‌های زندگی و فعال‌سازی تفکر دانش‌آموزان
 5. ایجاد وتقویت حس تعلق به جامعه ورشد ارزش‌ها در دانش‌آموزان
 6. ایجاد انگیزه برای فعالیت‌های گروهی
 7. ایجاد زمینه‌های یادگیری مداوم
 8. ترویج عنصر خلاقیت در دانش‌آموزان و آموزش دروس به همراه تحقیق و پژوهش
 9. افزایش اعتماد به‌نفس
 10. طرح تکلیف در مدرسه
 11. شکوفایی استعدادها و توجه به کنجکاوی و خلاقیت دانش‌آموز
 12. تشویق و تحسین به موقع و مناسب
photo_2019-02-16_12-54-18

مقاطع ثبت نامی در مدرسه دانا

دبستان

پایه ابتدایی یکی از مهم‌ترین مقاطع عمر هر انسان است. ما در دانا به این مطلب واقف هستیم و تلاش می‌کنیم که تاثیر مثبت و خلاقانه‌ای در این مقطع ایجاد کنیم.

مدیریت دوره اول دبیرستان دانا برعهده خانم مرضیه حسینی می باشد .

دبیرستان نوبت اول

نوبت اول دبیرستان یکی از انتخاب‌های مهم برای ادامه تحصیل اتفاق می‌افتد. سعی ما در دانا ایجاد یک دید بهتر برای انتخاب دانش‌آمو براساس توانایی‌های خودش است…

مدیریت دوره اول دبیرستان دانا برعهده آقای سعید نیلی می باشد .

دبیرستان نوبت دوم

حساس‌ترین دوره‌ی زندگی دانش‌آموزی در دبیرستان اتفاق می‌افتد مقطعی که برای ورود به دانشگاه نیازمند فکر و توانایی‌های مختلف است. ما در دانا برای دانشگاه دانش‌اموزانمان برنامه‌ها داریم.

مدیریت دوره اول دبیرستان دانا برعهده آقای سید یزدان محمدی می باشد .

دپارتمان‌های آموزشی دانا

مجموعه آموزشی دانا نیازهای هر مقطع آموزشی را درک کرده و براساس مقطع سن و مراحل رشد فکری و جسمی دانش‌آموزان دپارتمان‌های متفاوت آموزشی ایجاد کرده است که بتواند به نسبت تاثیرگذاری و احتیاج مقاطع باعث رشد و شکوفایی دانش‌آموزان شود.

دپارتمان‌‌های در نظر گرفته شده برای پایه دبستان:

 • دپارتمان رباتیک
 • دپارتمان هنر، خلاقیت و کارآفرینی
 • دپارتمان رایانه
 • دپارتمان زبان

دپارتمان‌های پایه دبیرستان:

 • دپارتمان پژوهش
 • دپارتمان کارآفرینی
 • دپارتمان المپیاد
 • دپارتمان‌های آموزشی

هدف مجموعه دانا شکوفایی دانش‌آموزان است و در این راه از دانش متخصصان علوم تربیتی دانشگاه‌های بزرگ کشور نیز استفاده خواهد کرد و با پویاتر کردن آموزش و توجه به موارد شعوری و دانشی دیگر سعی در تربیت شخصیت‌های توانا و هویت‌مند در جامعه دارد که این امر حتما با کمک والدین رون سریع‌تری را طی خواهد کرد.

ثبت نام آغاز شده است ثبت نام آغاز شده است

امکانات رفاهی و کارگاهی مدرسه دانا

مدرسه دانا به موضوع ورزش و پرورش جسمی و در نهایت فکری دانش آموزان اهمیت زیادی داده است، بر همین اساس برای دانش آموزان مدرسه خود یک استخر مجهز و زیبا را احداث کرده است که دانش آموزان می‌توانند براحتی از آن‌ استفاده کنند.
علاوه بر امکانات ورزشی، در دانا کارگاهی در مساحت صدمتر مربع برای بالا بردن مهارت‌های فنی دانش اموزان مهیا کرده است.
شما می‌توانید در بخش گالری فعالیت‌های مدرسه و ویدیوهای معرفی مدرسه تصاویر و فعالیت‌های مرتبط با این بخش‌ها را مشاهده کنید.

کلام آخر

انتخاب مدرسه کاری بسیار دشوار و مهم است. تحقیقات تورنس (۱۹۶۲) نشان داده است که کودکان تا سن ۱۰سالگی در اوج خلاقیت هستند اما وقتی در شرایط مدرسه قرار می‌گیرند و از آنها انتظار می‌رود که پاسخ‌های مشخص به سؤالات بدهند و تحت ارزشیابی قرار بگیرند، خلاقیت آنها به تدریج کاهش می‌یابد. بنابراین باید در انتخاب مدرسه و معلم خیلی دقت کنید.
پیشنهاد ما بررسی فعالیت‌های مختلف مدرسه‌ها و سپس انتخاب کردن است شما می‌توانید از طریق منوهای مختلف سایت ما اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید یا با ما تماس بگیرید و اطلاعات لازن را دریافت کنید.

ارسال یک نظر